BCP Law

Bartecki Czyżykowski Partnerzy

PRAWNIK

Zofia Szulc

DOŚWIADCZENIE / KOMPETENCJE

Prawniczka, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach adwokackich oraz notarialnych, dzięki tej praktyce aktualnie jest ekspertem w zakresie prawa nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w sprawach spadkowych, rozwodowych, sprawach związanych z podziałem majątku oraz wszelkich sprawach rodzinnych.

Aktualnie jest w trakcie finalizowania uprawnień na doradcę podatkowego w Ministerstwie Finansów w Warszawie. Z jej wiedzy i doświadczenia korzystają podmioty jednostek samorządu terytorialnego oraz podmioty prywatne. Posiadana praktyka w obsłudze podmiotów gospodarczych połączona z zaangażowaniem w prowadzone sprawy i znajomość prawa podatkowego pozwala jej wskazywać Klientom Kancelarii rozwiązania optymalne, uwzględniające zarówno aspekty prawne, jak i biznesowe. Szeroka wiedza w zakresie prawa podatkowego odzwierciedla się w sprawach podatkowych wykonywanych na zlecenie Gminy w ramach udzielanej pomocy prawnej, z sukcesem prowadzonych przed Sądami Administracyjnymi i organami podatkowymi.

Z zamiłowania jest podróżniczką, na swoim koncie ma ponad 5000 km przejechanych autostopem przez cześć Argentyny, Chile, Maroka i Omanu poznając tamtejszą kulturę, zwyczaje i kosztując lokalnych przysmaków.

KONTAKT

szulc@bcplaw.pl

POZOSTALI CZŁONKOWIE ZESPOŁU

Prawnik
Aplikant Adwokacki

Obrona Twoich praw stanowi dla nas najwyższy priorytet.