BCP Law

Bartecki Czyżykowski Partnerzy

Aplikant Adwokacki

Gosia Wróbel

DOŚWIADCZENIE / KOMPETENCJE

Małgorzata Wróbel ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz administracje na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, z powodzeniem broniąc pracę dyplomowe z prawa podatkowego, prawa karnego i postępowania cywilnego na ocenę bardzo dobrą. Od 2020 roku odbywa aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach adwokackich oraz podczas praktyk w sądzie jak i prokuraturze. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu zawodowemu, swoje zainteresowania zawodowe skoncentrowała wokół prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego. Od lat związana z Kancelarią Adwokacką adw. Piotra Barteckiego w której prowadzi stałą i kompleksową obsługę prawną spółek prawa handlowego prowadząc z powodzeniem sprawy na gruncie prawa gospodarczego i transportowego. Reprezentuje podmioty gospodarcze, a także osoby fizyczne przed sądami oraz instytucjami. Ponadto w ramach obowiązków reprezentuje również banki w sporach frankowych. Jednocześnie prowadzi również sprawy cywilne o zapłatę oraz sprawy rozwodowe, alimentacyjne jak i o kontakty, w których to stawia na pierwszym miejscu dobro małoletnich oraz rozwiązanie sporu w sposób polubowny.

Prywatnie współautorka bloga o prawie transportowym, uwielbia podróżować, pływać oraz spacerować z psami. Jednak jej największym grzechem jest zamiłowanie do dobrego jedzenia.

KONTAKT

wrobel@bcplaw.pl

POZOSTALI CZŁONKOWIE ZESPOŁU

Prawnik
Prawnik

Obrona Twoich praw stanowi dla nas najwyższy priorytet.