BCP Law

Bartecki Czyżykowski Partnerzy

Aplikant Adwokacki

Robert Czarnota

DOŚWIADCZENIE / KOMPETENCJE

Robert Czarnota ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego z wynikiem bardzo dobrym. Podczas studiów był koordynatorem sekcji prawa cywilnego Uniwersyteckiej Poradni Prawnej, gdzie zajmował się nadzorowaniem sporządzania opinii prawnych. Aktualnie odbywa aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku.

Zdobywał swoje doświadczenie zawodowe podczas kilkuletniej pracy w kancelarii adwokackiej pod okiem wykwalifikowanych prawników, jak również podczas praktyk w Sądzie Rejonowym w Sopocie I Wydziale Cywilnym. 

W kancelarii BCP LAW prowadzi stałą i kompleksową obsługę prawną na gruncie prawa cywilnego na rzecz m.in. jednostek samorządu terytorialnego, w tym poprzez uczestnictwo w sesjach organów stanowiących, komunalnych spółek celowych (zwłaszcza mieszkaniowych, w tym Towarzystw Budownictwa Społecznego), spółek handlowych, w szczególności związanych z branżą Call Center, wspólnot mieszkaniowych, przedszkoli i klubów dziecięcych a także osób fizycznych.

Równocześnie aktywnie wspiera kancelarię w prowadzeniu indywidualnych spraw cywilnych, administracyjnych oraz karnych o przestępstwa i wykroczenia. W powyższym zakresie już od kilku lat aktywnie i z sukcesami współpracuje z partnerami kancelarii BCP LAW.

Prywatnie jest pasjonatem podróży, powieści fantastycznych i nowinek technologicznych. W wolnej chwili rekreacyjnie gra w koszykówkę i jeździ na rowerze.

KONTAKT

czarnota@bcplaw.pl

POZOSTALI CZŁONKOWIE ZESPOŁU

Prawnik
Prawnik
Aplikant Adwokacki

Obrona Twoich praw stanowi dla nas najwyższy priorytet.